SGA Medikal ve Mühendislik sektörlerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuş, 1998 yılından beri deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. 10 seneyi aşkın süredir medikal sektöründe uzmanlaşmış; medikal ürün geliştirme ve klinik uygulama geçmişi ile negatif basınçlı yara tedavi sistemleri üzerinde aranan bir firma haline gelmiştir.

SGA Medikal, Avrupa normlarına uygun üretim süreçleri ve uzman kadrosu ile negatif basınçlı yara tedavisi uygulamalarında sağlık profesyonellerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı ve hasta konforunu ön planda tutmayı amaç edinir.

Fava marka negatif basınç yara sistemleri ile ilgili yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmekte, AR-GE çalışmaları ile kaliteli ve teknolojik negatif basınç yara sistemlerini yurtiçi ve yurtdışında piyasaya sunmaktadır.

Sağlık sektörünün sorumluluğunu taşıyan ve en iyi hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışan firmamız SATIŞ ve SONRASI hizmetlerde en kısa zamanda cevap verme özelliğini taşımaktadır.

 

SGA Medikal tüm operasyonları aşağıdaki temel çalışma prensipleri üzerine uygulamaktadır:

1. Yeni ihtiyaçlara cevap veren sürekli araştırma geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmek

2. Hasta konforunu ve sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak

3. Satış ve satış sonrası hizmetlerde eksiksiz ve zamanında geri dönüş sağlamak

4. Kinik eğitim ve doğru tedavi uygulamalarına gerekli tüm desteği sağlamak

 

SGA olarak;

• Aldığımız her karar müşteri memnuniyeti ve menfaatleri ön planda tutularak değerlendirilir.

•Yeniliklere ve çözüme odaklı, hızlı ve doğru sonuca ulaşmak için sorunlara müdahale eder, kalite ve güvenlikten taviz vermeden iş akışını sağlarız.

• İş uygulamalarımızda KALİTE, GÜVENLİK, MEMNUNİYET önceliğimizdir.